درباره سیتی ریپیر

تعمیرات تلویزیون را می‌توان یکی از اقدامات تخصصی به شمار آورد، که تمرکز ویژه‌ای روی آن گذاشته می‌شود. جمعی از دوره دیدگان متبحر در زمینه تعمیرات بخش‌های مختلف تلویزیون، با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته، عهده‌دار این مسئولیت هستند. در جهت ارائه خدمات با کیفیت به کاربران این دستگاه، جدیدترین دستگاه‌ها و ابزار آلات تعمیری موجود در دنیا در واحد تعمیرات تلویزیون فراهم شده است.

مأموریت

بهترین سرویس‌دهی و پشتیبانی

از آنجا که تلویزیون دستگاهی بسیار پرکاربرد است و قطعات بسیاری در نحوه عملکرد آن تاثیرگذاری هستند، همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می‌بندند تا تعمیرات این دستگاه را به شکل کامل و بدون نقص انجام دهند.

اگر شما نیز دارنده یکی از تلویزیون‌های سامسونگ، سونی، پاناسونیک و … هستید لیکن دستگاه شما به هر دلیل دچار اختلال و افت در عملکرد گشته است، می‌توانید با حضور در نمایندگی تعمیر تلویزیون از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان فنی این مجموعه یهره‌مند گردید.

چشم انداز

رسیدن به موفقیت

مهمترین هدف گروه ما کسب رضایت مشتریان با ارائه بهترین خدمات و سرویس‌دهی با هزینه‌ای منصفانه می‌باشد. متخصصین ما به صورت دوره‌ای آموزش تعمیر انواع مدل‌ برندهای مختلف تلویزیون در مراکز آموزشی معتبر سپری می‌کنند.

در کنار آموزش و هزینه منصفانه تعهد کاری نیز از جمله مسائلی است که سرلوحه کار ماست. 

تیم

نیروهای متخصص

ُسید مهدی داردان

مدیر و مسئول

سید مهدی داردان

دارای سوابق فعالیت در شرکت‌های معتبر ارائه خدمات و پشتیبانی تلویزیون و دوره دیده‌ در موسسات مجاز کشور و اخذ مدارک این موسسات
سید مهرداد داردان

متخصص تعمیر تلویزیون

سید مهرداد داردان

دارنده مدارک معتبر در زمینه سرویس و تعمیر انواع برند‌های مختلف تلویزیون

برندهای تحت پوشش

این مجموعه با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین، آشنایی کامل با تعمیر و سرویس انواع برندهای معتبر تلویزیون روز بازار را دارد

تماس بگیرید!